دبستان و پیش دبستان غیردولتی آزرم 

دبستان و پیش دبستان غیردولتی آزرم

دبستان و پیش دبستان غیردولتی دخترانه هوشمند پیشرفته آزرم یکی از معتبرترین و موفق ترین مجموعه مدارس هوشمند در حوزه آموزش و پرورش در ناحیه 2 رشت می باشد که با پشتوانه ی بیش از 14 سال تجربه ی موفق آموزشی و با هدف بهبود و ارتقای کیفیت نظام آموزشی قدم به عرصه آموزش نهاده و با هدف ارتقاء دانش و آموزش صحیح به کودکان فعالیت خود را در سال 1383 در رشت آغاز نموده است، و با ارتقاء تکنولوژی و پیشرفت علوم الکترونیک در مدارس، دبستان آزرم نیز مفتخر است که از سال 1390 مجهز به فناوری الکترونیکی گردیده و ماموریت خود را تبدیل مدارس سنتی به مدارس نوین هزاره سوم قرار داده است.

 

 

 
اخبار
و
اطلاعیه ها

کسب مقام قهرمانی شنا


گالریگالری تصاویر


 
پایه ها
 
 
 
 
فوق برنامه ها

  دپارتمان كامپيوتر و IT

امروزه پیشرفت روز افزون علوم کامپیوتر و ارتباطات به گونه ای است که نمی توان از نقش آن در زندگی افراد چشم پوشی نمود. فناوری اطلاعات و ارتباطات در سال های اخیر در ایران رشد قابل توجهی داشته و این امر مردم را برای آموزش و استفاده بیش از پیش ترغیب نموده است.

از این رو پيش دبستان و دبستان غيردولتي دخترانه آزرم نيز سالهاست كه با راه اندازی واحد  ICT  اقدام به آموزش دوره هاي  e-kids، ICDL- Microsoft Office ، مديريت فناوري اطلاعات، فتوشاپ و طراحي وبلاگ به دانش آموزان خود كه سرمايه هاي ملي ايران زمين محسوب مي شوند نموده است. باشد كه سرمايه هاي آتي اين خطه از ميهن عزيزمان را با افزوني از بار علمي تربيت و تحويل جامعه نماييم.

 

دپارتمان زبان

به دلیل کاربرد روز افزون زبان انگلیسی در زندگی برای تمامی افراد، از جمله کودکان و نوجوانان، فراگیری این زبان از درجه اهمیت بالایی برخوردار است. لذا آموزش زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم، از ابتدای فعالیت دبستان و پيش دبستان غيردولتي دخترانه آزرم  در ساعات فوق برنامه به طور کاملاً جدی مورد توجه قرار گرفته است.

 بر این اساس در سال تحصیلی جاري نیز همچون سالهای گذشته، مركز آموزشي آزرم با بهره گيري از مدرسين با تجربه  در امر تدريس زبان با لهجه امريكايي بستر آموزش زبان دوم را  براي پايه هاي پيش دبستان و دوره اول خود فراهم نموده است. این کلاسها با هدف افزایش قدرت گفتاری،  افزایش دایره لغات، اصلاح غیرمستقیم اشتباهات گرامری، تصحیح لهجه، آموزش زبان رسمی و آکادمیک و اصطلاحات از جمله اهداف این دوره ها می باشد.

 

دپارتمان شطرنج

با توجه به عصر جديد و نياز به ايجاد اشتياق و تفكر در كودكان فراگيري شطرنج مي تواند تا حد زيادي به اين مهم كمك كند. از فوايد يادگيري شطرنج براي كودكان مي توان به نكات زير اشاره نمود:

  • شطرنج توانمندي بيشتري را در حل مسائل به كودكان هديه مي دهد.
  • به دليل ماهيت رقابتي بودن، اعتماد به نفس را تقويت مي كند.
  • كودكان را براي يادگيري مطالب درسي آماده مي سازد و ذهن شناخت گراي را تقويت مي كند.
  • شطرنج صبر و حوصله كودكان را براي يادگيري در كلاس درس افزايش مي دهد.

از اينرو مركز آموزشي آزرم با در نظر گرفتن تمام مسائل بالا  و با همراه داشتن كارشناسان بنام در سطح هيئت شطرنج گيلان اين بستر را براي دانش آموزان خود فراهم نموده تا آنان را جهت شركت در مسابقات شطرنج مورد آموزش قرار دهد. و تاكنون مقام هاي زيادي را  در راستا كسب نموده است.

دپارتمان هنر و تئاتر

پيش دبستان و دبستان غيردولتي دخترانه آزرم مفتخر است كه در عرصه هنرآموزي دانش آموزان خود، با بهره گيري از كارشناسان هنري گامهاي مؤثري را برداشته و در اين راستا كلاس هاي هنري به سبك هاي مختلف را در طي سال تحصيلي به دانش آموزان خود ارائه مي نمايد. اين روش ها شامل: كار با مدادرنگي، آبرنگ، مداد شمعي، نقاشي سفيد، كار با خودكار، نقاشي با نقطه كاري، اكروليك،گوهاش، طرح هاي سنتي و اسليمي، طرح فرش روي كاغذ شطرنجي، تذهيب، آموزش خط ريز و الخطاط، سفالگري با دست، از مبتدي تا پيشرفته بوده و بدینگونه بناي آماده سازي دانش آموزان خود را جهت شركت در مسابقات شهري و كشوري فراهم مي نمايد.

هدف از برگزاری کلاس های هنري تئاتر و‌نمایش،  ایجاد اعتماد به نفس... خلاقیت و بازی سازی ... صداسازی ... قصه گویی .. .شعر خوانی در بین دانش آموزان عزیز می باشد. در پایان دوره یکساله هر دانش آموزی حداقل در یک تا چند نمایش که توسط مدرسه برگزارمیشود...در مراسم های مختلف... از جمله شعر... قصه گويي...و نمایش های فرم همراه با موسیقی مربوطه شرکت میکند....و‌سعی میکند با مخاطبین ارتباط بیشتری برقرار کند.که بسیار همراه با لذت وشادی خواهدبود...

 
 

 

تماس با ما

 تلفن تماس: 01333114744

            01333113261